live

Королівський прийом: Ф’юрі знищив Уайлдера на рингу і забрав у нього пояс

БІй між Тайсоном Ф'юрі та Деонтеєм Уайлдером ISPORT

Це стало першою поразкою Уайлдера за всю його кар’єру

Британський боксер Тайсон Ф'юрі переміг американського спортсмена Деонтея Уайлдера в бою за пояс WBC, яким до цього володів Уайлдер. Про це повідомляє Isport.
 
Так, епічність цього поєдинку почала вперше відчулася ще під час виходу боксерів на ринг, коли Ф'юрі на троні винесли дівчата.
 
Після чого, від самого початку бою британець одразу взяв ситуацію під свій контроль. Ф’юрі почав активно вкладатися в удари, і з кожним наступним раундом його перевага над противником ставала все більшою. Згодом Уайлдер почав давати супернику відповідь, проте Ф'юрі все ж заволодів центром рингу і сам завдав кілька акцентованих ударів.
 
БІй між Тайсоном Ф'юрі та Деонтеєм Уайлдером ISPORT

 
Зокрема, британський боксер вибрав тактику швидких джебів в голову і по корпусу, а потім почав в клінчах тиснути масою. Уайлдер намагався викидати тверді удари назустріч.
 
БІй між Тайсоном Ф'юрі та Деонтеєм Уайлдером ISPORT

 
Згодом, наприкінці третього раунду, Ф’юрі вперше відправив Уайлдера в ноудаун. А вже з четвертого раунду британський боксер став господарем рингу: почав наступати на розгубленого суперника та активно вкладався в удари. 
 
 
Таким чином вже у п’ятому раунді стався другий нокдаун. Хоч чемпіон ледь тримався на ногах, від гідно продовжував поєдинок. У результаті цього рефері зняв бал з британця за утримання, проте жага до перемоги у Ф'юрі була сильніше. Через деякий час боксер навіть злизав кров з плеча свого суперника Деонтея.
 
БІй між Тайсоном Ф'юрі та Деонтеєм Уайлдером ISPORT

 
А вже у сьомому раунді Ф’юрі почав бомбардувати Уайлдера біля канатів, а той просто брав удари і команда "Бронзового бомбардувальника" викинула білий рушник.
 
У результаті цього задоволений Ф'юрі отримав пояс WBC, The Ring, після чого він заспівав прямо на рингу.
 
Нагадаємо, У ніч на 15 лютого у Анагаймі (США) відбувся боксерський бій між досвідченим боксером Хорхе Лінаресом та мексиканським спортсменом Карлосом Моралесом. У резульаті чого Хорхе Лінарес яскраво нокаутував Карлоса Моралеса в 4-му раунді.
Loading...