live

Гран-прі Китаю "Формули-1" перенесли через коронавірус

Формула-1 з відкритих джерел

Перегони було заплановано на 17-19 квітня 2020 року

Промоутер Гран-прі Китаю Juss Sports Group офіційно заявив про перенесення перегонів "Формули-1" на невизначений термін, після тривалих переговорів з Федерацією автомобільного та мотоциклетного спорту Китайської Народної Республіки та Шанхайською адміністрацією спорту. Про це повідомляє пресслужба "Формули-1".

"На тлі проблем зі здоров'ям, а також у зв'язку з тим, що Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила коронавірус глобальною надзвичайною ситуацією в галузі охорони здоров'я, "Формула-1" разом з керівним органом FIA вирішили прийняти запит про відстрочку перегонів, щоб забезпечити безпеку персоналу, учасникам чемпіонату та вболівальникам", - йдеться у повідомленні.

Наразі організатори вивчають альтернативні дати для проведення Гран-прі наприкінці 2020 року, у разі покращення ситуації з вірусом.

"Гран-прі Китаю завжди був дуже важливою частиною календаря Формули-1, і вболівальники завжди неймовірні. Ми всі сподіваємось на перегони в Китаї протягом найближчого часу і бажаємо всім в країні всього найкращого в цей важкий час", - додали у Формулі-1.

Нагадаємо, станом на ранок 12 лютого на материковій частині Китаю від нової коронавірусної інфекції загинуло понад 1113 осіб, а кількість заражених перевищила 38 800 осіб. Крім цього, загальна кількість хворих на коронавірус зросла до 44 653 осіб, 8204 з яких перебувають у важкому стані.

Раніше повідомлялося, що Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву китайському коронавірусу, раніше відомому як 2019 nCoV.  Відповідно до рішення організації, вірус отримав назву COVID-19.Loading...
Loading...
Loading...