Футбольні матчі в Україні відбуватимуться без глядачів

Футбольний стадіон Twitter

Федерація баскетболу терміново завершила проведення чемпіонату Суперліги

Відсьогодні, 12 березня, і до 3 квітня включно три матчі УПЛ, Кубку України та інших національних змагань будуть проходити без глядачів. Про це свідчить рішення Виконавчого комітету Української асоціації футболу.

Згідно з повідомленням, на виконання постанови Кабінету міністрів України про обмежувальні заходи у зв'язку з ризиком епідемії коронавірусної інфекції, УАФ вирішила до 3 квітня проводити матчі УПЛ, Кубку України, U-21 та U-19 УПЛ, ПФЛ, вищої ліги чемпіонату України серед жіночих команд та Екстра-ліги, Кубку України з футзалу без глядачів.

Крім того, до 3 квітня проведення усіх змагань ДЮФЛ, футзальних дитячо-юнацьких змагань та змагань серед дівочих команд у всіх вікових категоріях.

Теж саме стосується змагань обласного, районного та міського рівня у період із 12 березня до 3 квітня 2020 року з урахуванням рішень органів місцевого самоврядування.

У свою чергу, Федерація баскетболу вирішила завершити проведення чемпіонату Суперліги.

Виконком Федерації баскетболу України вирішив завершити проведення XXIX чемпіонату України серед чоловічих і жіночих команд сезону 2019/2020 у Дивізіоні "А" (Суперліга) та Дивізіоні "Б" (Вища ліга).

Також, Фінал Чемпіонату Чотирьох Кубку України серед чоловічих команд було вирішено перенести на вересень 2020 року.

Нагадаємо, напередодні Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила пандемію коронавірусу в світі.

Крім того, сьогодні, 12 березня, в Україні почали діяти введені Кабінетом міністрів України обмеження через коронавірус.

 

Loading...