live

Футболісти "Дніпра-1" зазнали поразки у контрольному матчі з чеським "Богеміансом"

"Дніпро-1" на зборах у Туреччині програв третій контрольний матч поспіль ua-football.com

Підопічні Дмитра Михайленка забили свій перший гол в 2020 році, але утретє поспіль зазнали програшу в спарингу

Футбольний клуб Прем'єр-ліги України "Дніпро-1" зіграв свій третій спаринг у рамках перших тренувальних зборів у Туреччині. Суперником дніпрян був чеський "Богеміанс". Команда Дмитра Михайленка відкрила рахунок на початку другого тайму, але в підсумку зазнала поразки з рахунком 1:2, повідомляє ua-football.com.

На перший тайм Дмитро Михайленко виставив досить експериментальний склад, відрядивши на лівий фланг півзахисту потенційного новачка, французького форварда Естебана Гонсалвеша.

Почав "Дніпро-1" досить активно, проте до середини тайму чехи перехопили ініціативу і пару раз свою команду виручив вже кіпр української команди Зновенко, зберігши нулі на табло.

Майже відразу після перерви Супряга відкрив рахунок в матчі, проте утримати хоча б нічию дніпряни не змогли. "Богеміанс" досить швидко рахунок зрівняв, а в подальшій обоюдогострій грі трохи більш вдалим були чехи, які вирвали перемогу вже в компенсований час. 1:2. Тож у підсумку третя поразка "Дніпра-1" в трьох матчах у Туреччині.

Додамо, що свій наступний спаринг в Туреччині команда Дмитра Михайленка зіграє завтра, 30 січня, проти віденської "Аустрії".

Футбол. Чоловіки. Контрольний матч

"Дніпро-1" (Україна) – "Богеміанс" (Чехія) – 1:2 (0:0)

Голи: Супряга, 47 – Ванічек, 54, Кейта, 90+1.

"ДНІПРО-1" (перший тайм): Зновенко, Чичиков, Лопирьонок, Гуйє, Польовий, Батагов, Когут, Гонсалвеш, Рубчинський, Бєляєв, Коркішко

"ДНІПРО-1" (другий тайм): Зновенко, Сваток, Чичиков, Батагов, Кравченко, Сніжко, Назаренко, Шаповал, Рубчинський (Ярмолюк, 58), Сабатіні, Супряга

Нагадаємо, перший спаринг "Дніпро-1" провів у п'ятницю, 24 січня, програвши сербському клубу ТСК з міста Бачка-Топола з рахунком 0:1. А в понеділок, 27 січня, команда Дмитра Михайленка також мінімально (0:1) поступилася польському клубу "Ягеллонія".