live

ФІФА перенесе трансферне вікно, контракти продовжать до завершення сезону

Фото з відкритих джерел

Організація також закликала клуби усіма способами спробувати зберегти робочі місця

ФІФА домовилася з представниками конфедерацій, ліг і клубів про низку рішень з кількох питань, що виникли через пандемію коронавірусу. Насамперед, контракти, термін яких у деяких футболістів закінчується 30 червня, продовжать до фактичного закінчення сезону, повідомляє BBC.

Як зазначається, всі сторони переговорів зійшлися на думці, що чемпіонати не вдасться завершити до 30 червня, як планувалося спочатку. Тому ухвалили рішення про перенесення термінів трансферного вікна.

Зокрема, ФІФА готова схвалити перенесення, якщо нове трансферне вікно за термінами виявиться між нинішнім і наступним сезонами. При цьому організація зобов'язується постаратися максимально узгодити дати, щоб клуби і ліги не були несправедливо порушені.

Також ФІФА закликала клуби усіма способами спробувати зберегти робочі місця. Організація радить скорочувати зарплати і брати участь в держпрограмах. 

Нагадаємо, раніше УЄФА перенесла Євро-2020, фінал Ліги Чемпіонів та Ліги Європи. Однак розглядалася можливість дограти європейські чемпіонати до 15 липня.

Loading...