Еліна Світоліна відмовилася від участі в турнірі "US Open" через пандемію COVID-19

Заявку на участь у чемпіонаті спортсменка подавала в останній момент

Еліна Світоліна Фото з відкритих джерел

Перша ракетка України та п’ятий номер світового рейтингу Еліна Світоліна вирішила не грати на чемпіонаті США "US Open-2020" через пандемію коронавірусу. Про це повідомила сама спортсменка у Фейсбук.

Зазначається, що в Світоліна відмовилася від участі в турнірі серії "Великого слему", оскільки хоче, щоб він відбувався в безпечному середовищі, а вона все ще не відчуває себе готовою до подорожей у США й не хоче ставити під загрозу себе та свою команду.

Відомо, що Світоліна стала другою тенісисткою з десятки найкращих у світі, яка відмовилася від участі в "US Open". Раніше про скасування участі повідомила перша ракетка світу, австралійка Ешлі Барті.

Водночас, на турнір можуть приїхати ще чотири українські спортсменки: Даяна Ястремська, Катерина Козлова, Катерина Бондаренко та Катаріна Завацька.

Новини за темою: Світоліна тріумфувала на турнірі Bett1 Aces в Берліні

Нагадаємо, 4 серпня стало відомо, що Еліна Світоліна в останній момент подала заявку на "US Open-2020". Турнір відбудеться з 31 серпня по 13 вересня у Нью-Йорку, проте цього року тенісисткам дозволено зніматися з турнірів після дедлайну без штрафних санкцій.

Loading...