Еліна Світоліна в останній момент подала заявку на US Open-2020

Еліна Світоліна Фото з відкритих джерел

US Open-2020 пройде з 31 серпня по 13 вересня у Нью-Йорку

Перша ракетка України Еліна Світоліна виступить на відкритому чемпіонаті США US Open-2020. Про це повідомляє портал "Великий теніс України".

Як зазначається, українська спортсменка прийняла рішення взяти участь у турнірі в останній день подачі заявок.

Крім Світоліної, в заявці US Open-2020 з'явилася чинна чемпіонка змагань - канадська тенісистка Б'янка Андреєску. Таким чином, всі тенісистки першої десятки рейтингу WTA, за винятком лідера Ешлі Барті, знаходяться в заявці турніру.

Зазначимо, що перші 200 тенісисток в рейтингу WTA автоматично включаються в заявку US Open і Roland Garros, якщо не повідомляють про свою відмову від участі в змаганнях. Також в цьому сезоні тенісисткам дозволено зніматися з турнірів після дедлайну без штрафних санкцій.

Як відомо, US Open у 2020 році пройде з 31 серпня по 13 вересня в Нью-Йорку і стане другим турніром Великого шлема у поточному сезоні. До початку пандемії коронавірусу організатори встигли провести тільки Відкритий чемпіонат Австралії.

Новини за темою: Українська тенісистка Світоліна на карантині проводить кумедні тренування

Раніше повідомлялося, що українська тенісистка Еліна Світоліна стала переможницею виставкового турніру Bett1 Aces в Берліні.

Loading...