"Динамо" у напруженій серії пенальті з "Ворсклою" завоювало Кубок України

Футболісти київського "Динамо" із завойованим Кубком України-2020

Команди пробили 18 одинадцятиметрових ударів

Київське "Динамо" у неймовірній серії пенальті з полтавською "Ворсклою" на ОСК "Металіст" вирвало перемогу, а з нею і стало 12-разовим володарем Кубка України з футболу.

З перших хвилин гості, для яких цей фінал був єдиною можливістю зачепитися за єврокубки, помчали вперед, що дало свої плоди вже на 11-й хвилині гри. Результативним став кутовий з правого флангу. Кані розіграв його з партнером по команді, потім виконав подачу до штрафного майданчика, а ніким не прикритий Степанюк вразив ворота Бущана.

"Біло-синім" знадобилося 17 хвилин, щоб відновити рівність на табло. Гол на свій рахунок записав Беньямін Вербич, якому після передачі головою від Де Пени ніхто не завадив розвернутися і точно пробити у дальній кут.

Основний та додатковий час завершився з рахунком 1:1. Справа дійшла до серії післяматчевих пенальті. Команди на двох пробили 18 ударів, з них 14 поспіль - без шансів для голкіперів.

У підсумку, точнішими і психологічно стійкішими виявилися футболісти "Динамо", які через чотири роки гегемонії "Шахтаря" повернули Кубок України в Київ, а також зрівнялися з "гірниками" за кількістю здобутих трофеїв у часи незалежності - їх у колективів по 35.

"Динамо" (Київ) - "Ворскла" (Полтава) - 1:1 (по пен. 8:7)

Голи: Вербич, 28 - Степанюк, 11.

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Сирота, Шабанов, Миколенко, Сидорчук, Цитаішвили, Буяльський, Шепелєв, Де Пена, Вербич.

"Ворскла": Резнік, Пердута, Чеснаков, Ндіайє, Сапай, Скляр, Пуцлин, Якубу, Кулач, Кане, Степанюк.

Попередження: Сирота, 9; Шабанов, 80; Буяльський, 89; Вербич, 113 - Скляр, 41; Пердута, 105+1.

Новини за темою: "Шахтар" у драматичному матчі з п'ятьма голами переграв "Динамо"

Раніше ми повідомляли, що в "Динамо-Брест" виявили спалах коронавірусу, серед захворілих – українці Мілевський, Нойок та Хачеріді.