"Динамо" перемогло в першому матчі під керівництвом Луческу

Кияни забили 3 м'ячі в ворота суперника

Матч "Динамо" – "Верес" "Динамо-Київ"

Київське "Динамо" розгромило рівненський "Верес" із рахунком 3:0. Про це повідомляє "Football.ua".

Зазначається, що контрольний матч проти клубу другої ліги відбувся в рамках підготовки до нового сезону. Важливо, що це дебютна перемога київського клубу для його нового очільника Мірчі Луческу.

Відомо, що в першому таймі відзначилися Міккель Дуелунд і Владислава Супряга. Після перерви третій м’яч у ворота "Вересу" забив Карлос де Пена.

Нагадаємо, 30 липня Мірчу Луческу офіційно представили як головного тренера "Динамо". Ексочільник "Шахтаря" зауважив, що не має наміру кардинально перекроювати команду.

Новини за темою: Від Індонезії до Перу: За призначенням Луческу в "Динамо" стежили в усьому світі (фото)

Раніше румунське спортивне видання повідомило, що Мірча Луческу нібито вирішив відмовитися від роботи у київському "Динамо". У ФК "Динамо" заявили, що нічого про це не знають. Згодом стало зрозуміло, що румунське видання вирвало слова Луческу із контексту.