Боксера Ломаченка прооперували після поєдинку з Лопесом

Василь Ломаченко після операції Фото з відкритих джерел

За словами лікаря, Ломаченко не зможе тренуватися до січня

Український боксер Василь Ломаченко переніс операцію на правому плечі після бою з американцем Теофімо Лопесом. Про це повідомляє Yahoo Sports.

Зазначається, що спортсмен не зможе тренуватися до січня наступного року.  Очільник американської промоутерської компанії Top Rank Боб Арум заявив, що не знав про травму Ломаченка, оскільки спортсмен нічого не говорив про це. "Я відвідував його перед боєм, Василь сказав мені, що все гаразд та про жодні травми взагалі не згадував. Я й уявити не міг, що він хворів на щось або ж мав якесь ушкодження", – сказав промоутер.

Водночас лікар боксера, хірург Ніл ЕльАтратче сказав, що травма, яка потурбувала Ломаченка, сталася на тому ж місці, що й була в нього раніше, адже у 2018-му році боксер пошкодив плече в бою з Хорхе Лінаресом. "Коли він приїхав з України на останній етап підготовки до бою, у нього були певні труднощі з плечем. Він сказав, що зміг добре тренуватися, але це продовжувало завдавати йому болю під час бою", – висловився лікар.

Новини за темою: Усик відреагував на поразку Ломаченка віршем

За словами хірурга, після лікування в Ломаченка навряд чи виникнуть проблеми з відновленням кар'єри. "Те, що ми зробили для нього після першої операції, зробило його безболісним, а плече достатньо стійким, щоб він міг піти та виграти пару чемпіонатів після цієї операції", – додав ЕльАтратче.

Згодом менеджер Егіс Клімас в коментарі ESPN заявив, що про травму Ломаченка було відомо одразу після бою, але ніхто не хотів виглядати, ніби команда шукає виправдання, проте зараз звертаються до Лопеса за реваншем. "Якщо це можливо, ми хотіли б провести реванш. Якщо він такий жорсткий та рішучий, то чи готовий він повернутися та зробити те саме ще раз?" — сказав Клімас.

При цьому Теофімо Лопес зазначив, що він теж виходив на поєдинок з травмою. "Люди повинні розуміти, що я теж виходив на бій з Ломаченком з травмою, якщо ви хочете поговорити про пошкодження. Але я ніяк не виправдовуюсь з цього приводу. Якщо Ломаченко, якого дехто називав першим номером у світі, використовує таке виправдання, то це виглядає ще гірше, ніж все інше", – додав боксер.

Новини за темою: Ломаченко заявив про свою перемогу над Лопесом і хоче переглянути поєдинок

Нагадаємо, в ніч на 18 жовтня (вранці неділі за київським часом) в американському Лас-Вегасі відбувся бій за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі між українцем Ломаченком і американцем Лопесом, який завершився поразкою для нашого спортсмена. Перемогу Лопеса одноголосно призначили судді.

Згодом стало відомо, що український боксер Василь Ломаченко після бою з американцем Теофімо Лопесом потребує операції на правому плечі. Тоді повідомлялося, що боксер відчув сильний біль у другому раунді поєдинку з Лопесом.Loading...