Зупинка АЕС і врегулювання "зеленого" тарифу: Як в Україні хочуть змінити енергетичну систему

Ольга Буславець Фото з відкритих джерел

Зупинка двох атомних блоків запланована на 10 травня

Нова виконувачка обов'язків міністра енергетики Ольга Буславець запропонувала всі проблеми галузі вирішити шляхом зупинки блоків атомних електростанцій та врегулювання "зеленого" тарифу. Про це повідомляють "ЛІГА.Бізнес" та Telegram-канал ЛЕЩЕНКО ТУТ

Як зазначається, планується повністю зупинити три блоки потужністю 3000 МВт, а також зменшити виробництво ще на п'яти енергоблоках. Зокрема, це еквівалент зупинки всієї Рівненської АЕС та частини Запорізької АЕС. 

За попередньою інформацією, зупинка двох атомних блоків запланована на 10 травня. 

Telegram-канал ЛЕЩЕНКО ТУТ

Крім цього, за словами Буславець, найближчим часом Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища проведе консультації з інвесторами у поновлювану енергетику для врегулювання проблеми "зеленого" тарифу. 

"Найближчим часом будуть проведені фінальні дискусії з вибором того сценарію, який дозволить отримати прозорі, зрозумілі правила для інвесторів, і одночасно збалансувати як технічно, так і фінансово енергетичну систему і ринок електроенергії", - зазначила Ольга Буславець. 

Нагадаємо, нещодавно СБУ попередила голову парламенту Дмитра Разумкова про загрозу енергетичній безпеці країни та дестабілізацію Об'єднаної енергетичної безпеки через неконтрольоване зростання виробників "зеленої" енергетики і недосконалість ціноутворення.

Loading...