Знищення пенсіонерів та зменшення населення України – основне завдання уряду Шмигаля, – Ренат Кузьмін

Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Основне завдання, так би мовити, українського уряду, – знищення пенсіонерів і зменшення населення України.  

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK  заявив народний депутат України від партії "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін.

Народний депутат наголосив: уряд України веде внутрішню соціальну політику таким чином, щоб зменшувати кількість населення. За словами Кузьміна, це також є однією із  вимог Західних партнерів.

Окрім цього нардеп зазначив, що своїми заявами уряд Шмигаля провокує паніку серед пенсіонерів та  вселяє бажання виїхати з України.

"Навіщо робити такі заяви прем'єр-міністру? Мета тільки одна – щоб спровокувати все те, про що я зараз сказав.  Їм не потрібні пенсіонери! І подивися, які закони вони прийняли на догоду МВФ. Вони підвищують пенсійний вік, вони обмежують розмір пенсії, вони придумують все нові й нові перешкоди для пенсіонерів, вони не виплачують пенсії на Донбасі, вони придумали якусь систему верифікації, вони роблять все, щоб не підвищувати пенсії, не індексувати їх. Вони це роблять. І мета у них одна – це знищення пенсіонерів і зменшення населення країни. Ось таке завдання цього, так би мовити, українського уряду", – акцентував політик.

Разом з тим Кузьмін додав, що пенсії Україна не зможе виплачувати не те що через 15 років, а вже зараз спостерігається величезний дефіцит бюджету.

Новини за темою: Шмигаль заявив, що майбутнім пенсіонерам не буде чим платити пенсії, а про сьогоднішніх він подумав? – Німченко

"Вже сьогодні уряду нічим оплачувати пенсії. Вони прихоплюють з однієї статті, з іншої статті бюджету і покривають, латають діри. Але це не врятує від неминучого краху пенсійної системи. Грошей в країні немає!" – підкреслив народний депутат й додав, що ті гроші, які ще залишилися, уряд примудряється розкрадати.

"І крадуть вони ці гроші разом з іноземними аферистами, спільно, вступивши в попередню змову, вони групою осіб грабують національне багатство України", – прокоментував Ренат Кузьмін.

Новини за темою: Зміна влади і розвиток національної економіки: Професор Журавський назвав способи підняття пенсій в Україні

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, виступаючи перед студентами Львівської політехніки, заявив, що в Україні вже через 15 років не буде ресурсу для виплати пенсій.

Також повідомляли, що  Міністерство соціальної політики склало інформаційний календар підвищень пенсій, які відбудуться 2021 року за результатами рішень, ухвалених урядом. Зокрема, пенсії будуть підвищуватися в п'ять етапів.

Як повідомляли, з 1 вересня Пенсійний фонд України вже провів перерахунок пенсій для 1,6 млн осіб. Така зміна стала підставою для збільшення мінімального розміру пенсії за віком для непрацюючих пенсіонерів.