live

Жодних передумов для девальвації гривні немає, – Михайло Опанащенко

ZIK

"Долар не повинен коштувати більше, ніж 23 гривні"

Валютні спекулянти починають паніку сіяти для того, щоб штучно нарощувати курс долара і знецінювати гривню. Натомість жодних передумов для девальвації національної валюти немає.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив член партії "Опозиційна платформа – За життя" Михайло Опанащенко.

На його думку, заяви про загрозу дефолту в Україні – це спекуляції. Михайло Опанащенко зауважив, що представник МВФ, який говорив про дефолт та кризу в Україні, свідомо вчинив провокацію, оскільки є завдання "розкачувати" курс гривні.

"Це валютні спекулянти, які лякають всіх, щоб утримати долар. Долар на міжнародному ринку зараз падає. Фондові ринки США переживають найкритичніший час, нафта в ціні падає, що обумовлює падіння курсу долара. І ось такі панікери, які змогли потрапити в інші країни, починають використання фінансових систем країн, які розвиваються, де вони змогли встановити контроль над Мінфіном і НБУ... Ось такі грантові організації починають паніку сіяти для того, щоб штучно нарощувати курс долара і знецінювати гривню. Долар не повинен коштувати більше, ніж 23 гривні, тому це все – мильна бульбашка... Жодних передумов для девальвації гривні немає", – заявив Михайло Опанащенко.

Новини за темою: Україні потрібно переглянути програму співпраці з МВФ, – Володимир Кацман

Як повідомляли, 24 березня заступниця голови Офісу президента Юлія Ковалів заявила, що Україна очікує на фінальне рішення про виділення коштів від Міжнародного валютного фонду протягом двох тижнів.

Раніше повідомляли, що президент України Володимир Зеленський попросив МВФ збільшити розмір допомоги через коронавірус.

Нагадаємо, в Україні запровадили режим надзвичайної ситуації та продовжили карантин до 24 квітня. Таке рішення ухвалили під час засідання Кабінету міністрів України 25 березня.