Зеленський запросив британців долучитися до будівництва фінансового "Київ-Сіті"

Володимир Зеленський під час офіційного візиту в Лондоні Офіс президента

Президент підкреслив, що досвід і допомога лондонського Сіті, як провідного світового фінансового центру, були б надзвичайно корисними

Президент України Володимир Зеленський закликав британських інвесторів долучитися до реалізації проєкту створення ділового кварталу столиці, так званого "Київ-Сіті". Про це він сказав під час зустрічі із керівництвом Лондонської фондової біржі та лордом-мером лондонського Сіті Вільямом Расселом, передає пресслужба Офісу президента.

Згідно з повідомленням, глава держави закликав британські фінансові кола активно використовувати нові можливості для інвестування в Україну, зокрема в межах розбудови ринків капіталу, приватизації державних об'єктів, побудови фінансової інфраструктури.

"Ми хотіли б побудувати "Київ-Сіті" – живий фінансовий центр, фінансове серце, а також район, у якому хочеться працювати й жити. Досвід, експертиза та допомога лондонського Сіті як провідного світового фінансового центру були б для нас надзвичайно корисними", – підкреслив Володимир Зеленський.

Новини за темою: Україна має потужності для виробництва вакцини від COVID-19, - Зеленський під час зустрічі з Джонсоном

Нагадаємо, вчора, 7 жовтня, президент України Володимир Зеленський розпочав офіційний візит до Великої Британії.

Як повідомлялося, сьогодні, 8 жовтня, Україна та Велика Британія підписали Угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство, яка замінить Угоду про асоціацію у торгівлі з Британією після Brexit.

Крім того, експорто-кредитна агенція (UKEF) уряду Великої Британії відновить свою роботу на українському ринку з можливістю видачі кредитних гарантій на суму до 2,5 млрд фунтів стерлінгів.

Loading...