Зеленський порівняв "Південмаш" та SpaceX

Президент хоче зробити Дніпропетровську область космічним серцем Європи

Президент України Володимир Зеленський мріє зробити Дніпропетровську область космічним серцем і мозком Європи. Про це він заявив під час виступу на презентації "Стратегії розвитку Дніпропетровської області", повідомляє "Укрінформ".

"Моя мрія — аби Дніпропетровська земля стала космічним мозком і серцем не просто України, а всієї Європи. Ми захоплюємось дуже часто Ілоном Маском, аплодуємо його проєктам та чомусь забуваємо, що у нас є Південмаш, є неймовірні спеціалісти, які мають унікальні знання та мають унікальний досвід. Держава завжди буде їх підтримувати та розкриє цей потенціал максимально", - зазначив голова держави.

За його словами, потенціал області — це не тільки місто Дніпро, тут також є багато потужних міст — Кривий Ріг, Кам'янське, Нікополь, Павлоград та багато інших.

"Сильні сторони регіону — це, у першу чергу, гірничодобувна промисловість, металургія, енергетика, харчова та аграрна сфери. Перспективними для розвитку є екологічна сфера та інфраструктурні проєкти. І мова не лише про міжнародний аеропорт "Дніпро", куди б мені дуже хотілося прилетіти вже наступного візиту", - наголосив Володимир Зеленський.

Новини за темою: SpaceX підняла в повітря прототип космічного корабля для польоту на Марс. Відео

Нагадаємо, на початку року Державне підприємство "ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова" уклало угоду, замовивши у російського ТОВ "Промислове забезпечення "Альфа-Металл" алюміній на 42,90 млн грн.

Loading...