Зеленський схвалив ратифікацію меморандуму про 1,2 млрд євро коронапозики від ЄС

Володимир Зеленський Офіс президента

Виплату коштів заплановано двома траншами по 600 млн євро кожен

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про ратифікацію Меморандуму та Кредитної угоди між Україною та Європейським Союзом, що дозволить державі отримати 1,2 млрд євро допомоги від ЄС. Про це повідомляє Офіс президента.

Згідно з повідомленням, реалізація положень меморандуму та зазначеної угоди дозволить залучити додатковий кредитний ресурс ЄС. Так виплата коштів здійснюватиметься двома траншами по 600 млн євро кожен.

Новини за темою: Єврокомісія узгодила програму макродопомоги Україні на 1,2 мільярди євро

Як зазначається, меморандум визначає загальні передумови для виділення коштів, а також окреслює заходи в межах реалізації структурних реформ, необхідні для отримання другого траншу цієї допомоги.

Зокрема, передбачені заходи стосуються медичних закупівель, податкової та митної реформ, функціонування судової системи, державного управління, корпоративного управління для державних підприємств, функціонування ринку газу.

Новини за темою: Кабмін має намір досягти 7% ставки для кредитів у гривні, - Шмигаль

Нагадаємо, на засіданні 25 серпня Верховна Рада ухвалила закон про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Україною та Європейським Союзом і Кредитної угоди між Україною та ЄС щодо надання нашій країні макрофінансової допомоги від Євросоюзу в сумі до 1,2 млрд євро.

Loading...