Зеленський передав на приватизацію Житомирський лікеро-горілчаний завод

Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Підприємство передали в управління Фонду держмайна

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 412/2020 "Деякі питання оптимізації переліку об'єктів державної власності, що забезпечують діяльність Президента України", яким передав державне підприємство "Житомирський лікеро-горілчаний завод" в управління Фонду державного майна України для подальшої приватизації підприємства. Про це повідомляє Офіс президента.

Як зазначається, документ передбачає, що такий крок здійснено з метою оптимізації переліку об'єктів державної власності, які перебувають в управлінні Державного управління справами, однак не використовуються для забезпечення діяльності Президента України.

Новини за темою: До держбюджету перерахували 1,1 млрд грн за приватизацію готелю "Дніпро"

"Оскільки Житомирський лікеро-горілчаний завод є таким об'єктом, Глава держави підтримав пропозицію ДУС про його передачу в управління Фонду державного майна України для подальшої приватизації. Очікується, що результатом реалізації цього кроку буде збільшення надходжень до Державного бюджету України", - зауважили в Офісі президента.

Новини за темою: У Криму через брак води будуть примусово викуповувати приватні колодязі

Нагадаємо, нещодавно на приватизацію виставили перший об'єкт державного підприємства "Укрспирт" - Немирівське місце провадження діяльності та зберігання спирту (Немирівське МПД). 

Loading...