Зеленський ініціював оцінку роботи держпідприємств стратегічного значення

Володимир Зеленський Офіс президента

Провести відповідні заходи президент закликав прем’єр-міністра Шмигаля разом з РНБО та СБУ

Президент Володимир Зеленський звернувся до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з листом, у якому закликав невідкладно вжити спільно з Апаратом Ради національної безпеки і оборони, Службою безпеки України вичерпних заходів щодо захисту економічних інтересів держави. Про це повідомляє пресслужба Офісу голови держави.

Так, необхідно забезпечити проведення всеосяжної оцінки стану діяльності об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, зокрема виявлення та усунення факторів, що блокують їхню роботу.

Також Глава держави наполягає на вжитті комплексних заходів з метою унеможливлення економічно необґрунтованого відчуження майна підприємств, що мають стратегічне значення для економіки й безпеки держави, та суб’єктів господарювання з корпоративними правами держави.

Крім того, слід здійснити системну оцінку впливу на стан економічної безпеки держави приватизації або продажу корпоративних прав у статутному капіталі підприємств, що мають монопольне (домінуюче) становище на ринку товарів, науково-дослідних (науково-технічних) установ, а також підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, зокрема публічного акціонерного товариства "Мотор Січ".

Про відповідні результати Прем’єр-міністр має проінформувати Президента особисто.

Новини за темою: "У нас дуже потужна група": Зеленський пояснив призначення Кравчука в ТКГ

До слова, днями з'явилася інформація, що представники компанії олігарха Олександра Ярославського DCH досягли домовленості з китайською компанією про співпрацю з розвитку "Мотор Січ".

Нагадаємо, наприкінці серпня цього року Верховна Рада України може зібратися на позачергову сесію, на якій депутати планують внести зміни до державного бюджету для підвищення мінімальної зарплати до 5 000 гривень.

Loading...