Зеленський дав Гончаруку два місяці на підготовку "Укрспирту" до приватизації

Президент України Володимир Зеленський

Офіс президента

Президент хоче посилити боротьбу з нелегальним обігом спирту

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з Кабінетом міністрів під час якої заслухав звіт уряду про виконання своїх указів і поставив ряд нових завдань перед прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком, зокрема вирішення питань щодо приватизації "Укрспирту" протягом двох місяців. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Згідно з повідомленням, Володимир Зеленський наголосив на необхідності силових структур разом з урядом і Офісом президента посилити боротьбу з нелегальним обігом спирту.

У той же час, міністр фінансів Оксана Маркарова запевнила, що вже запущено сервіс перевірки акцизних марок.

"З 14 лютого цей сервіс запрацює в режимі сканування по телефону. До 1 березня електронна марка в тестовому режимі буде запущена повністю. І після того як ми в тестовому режимі всі вивчимо і опрацюємо протягом місяця, ми завершимо законопроект, який запровадить не в тестовому режимі, а повноцінно", - розповіла вона.

Раніше повідомлялося, що в Офісі президента України розпочалися співбесіди з кандидатами на посади міністрів і віцепрем'єрів, які повинні увійти в уряд. Потенційних кандидатів співбесідують Володимир Зеленський, його перший помічник Сергій Шефір, помічник Андрій Єрмак і прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Loading...