Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Зеленський анонсував виплати ФОПам, які постраждали від посилення карантину

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Підприємцям виплатять по 8 тисяч гривень

Президент України Володимир Зеленський заявив, що підприємцям, чий бізнес постраждав від посилення карантину в Україні, виплатять по 8 тисяч гривень. Такі виплати отримають і звільнені наймані працівники. Про це він сказав у своєму черговому відеозверненні, Яке опублікував Офіс президента.

"Найближчим часом до парламенту буде подано законопроєкти, які передбачатимуть наступне: одноразова матеріальна допомога тим, чия сфера діяльності потрапляє під заборону через посилення карантину. Якщо ви ФОП і змушені закрити бізнес, або найманий працівник, якого звільняють, ви зможете отримати допомогу в розмірі 8 тисяч гривень ", - зазначив глава держави.

Він додав, що отримати ці гроші можна, зробивши три кроки:

  1. зайти в додаток "Дія";
  2. ввести персональні дані;
  3. вказати номер банківської карти.

За словами Володимира Зеленського, після перевірки даних протягом декількох день допомога буде виплачена. За розрахунками, таку допомогу зможуть отримати 1,2 млн українців. Обсяг програми складе майже 10 млрд гривень.

Крім того, буде передбачена компенсація за збереження робочих місць.

"Якщо ви, наприклад, власник кафе і ви не закрилися, але через карантин скоротили час роботи. Нікого не звільнили, але деяких працівників відпустили у вимушену відпустку, тоді ви зможете отримати гроші для виплати таким працівникам. Це буде сума пропорційна часу простою в розмірі до 8 тисяч гривень на одного працівника", - додав президент.

Новини за темою: Касові апарати для ФОПів не відтермінували: Що далі

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає спрощення ведення обліку для ФОПів, доступу до електронного кабінету платника податків та розширення його функціоналу.

Loading...