Зеленського просять персонально представити громадськості фінальний законопроєкт про ринок землі в онлайн-трансляції

Володимир Зеленський

Фото з відкритих джерел

Президент повинен розуміти, за що голосують його депутати

Президент України Володимир Зеленський має персонально в онлайн-трансляції представити громадськості фінальний законопроєкт про ринок землі, за який депутати будуть голосувати у Верховній Раді. Відповідну петицію опублікував журналіст Андрій Павловський на офіційному сайті ОПУ

"У суспільстві дуже багато суперечностей щодо ринку землі. Проти виступають навіть деякі депутати від "Слуги народу". На телебаченні та в інтернеті експерти сперечаються між собою, але досі громадяни не розуміють: "ринок землі" - це добре чи погано? Суспільство напружене відкриттям ринку землі. Депутати вносять правки, за щось голосують, але люди до кінця не розуміють, за якими правилами працюватиме цей ринок. Ми звертаємося з пропозицією до президента України Володимира Зеленського, який персонально відповідає за впровадження ринку землі, презентувати кожен пункт фінального законопроєкту. Це має зняти спекуляції в суспільстві, а президент особисто буде розуміти, за що його депутати голосують", - йдеться у петиції.

Нагадаємо, раніше колишня народна депутатка Надія Савченко зареєструвала електронну петицію до президента України з вимогою накласти вето на всі закони про ринок землі до перепису населення України і проведення всеукраїнського референдуму по питанню землі. До завершення збору підписів залишилося менше однієї години.

Як зазначалося, сьогодні, 18 лютого, нардепи продовжили розгляд у другому читанні проєкту закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення".

Loading...