Зарплата 900 доларів, пенсія - 300: Шмигаль обіцяє істотне зростання доходу до 2030 року

Голова Кабміну Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Збільшити заробітні плати та пенсії Україні дозволить подвійне зростання ВВП

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що середня зарплата в Україні до 2030 року складе майже 900 доларів (приблизно 25 тис. грн, - ред.), а пенсія - близько 300 доларів (приблизно 8,4 тис. грн, - ред.). Про це він заявив на презентації результатів економічного аудиту держави в п'ятницю, 6 листопада.

За словами глави уряду, збільшити заробітні плати та пенсії Україні дозволить подвійне зростання ВВП, яке очікується протягом наступних 10 років.

"Тільки ринок землі за цей період може принести країні 85 млрд додаткового ВВП. Середня вартість землі зросте в п'ять разів за 1 гектар. Таке зростання може бути - і світовий досвід тому підтвердження", - зазначив Шмигаль.

Прем'єр додав, що при такому прогнозі, в Україні середня зарплата збільшиться до 890 доларів на місяць, а пенсія до 288 доларів.

Новини за темою: В Україні хочуть передбачити компенсації за затримку пенсій і зарплат

Нагадаємо, раніше уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявляла, що пенсію в розмірі нижче або на рівні межі монетарної бідності отримують близько 80% українських пенсіонерів.

Loading...