Загородній: Влада на догоду МВФ хоче позбавити українців найціннішого – землі

Народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Юрій Загородній

ZIK

Народ є основою суверенітету та джерелом влади в Україні

Чинна влада на догоду МВФ і Соросу хочуть позбавити українців найціннішого, що нам дав Бог – землі.

Про це у кулуарах Верховної Ради сказав народний депутат України від партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Загородній.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

"Сьогодні президент разом з партією "Слуга народу" дали старт продажу української землі. Вже неодноразово про це говорилося, неодноразово проводилися величезні мітинги під стінами ВР, під Офісом президента України, але ні народні депутати від монобільшості, ні президент не чують український народ. А треба нагадати, що народ є основою суверенітету та джерелом влади в Україні", - наголосив Юрій Загородній.

Новини за темою: Арахамія анонсував "земельну ніч": Коли ВРУ візьметься за продаж землі

Він додав, що влада "на догоду МВФ і Соросу хоче позбавити українців найціннішого, що дав Бог – землі".

Новини за темою: Немає ніякої надії на те, що влада не зупинить продаж землі іноземцям і проведе референдум, – Рабінович

"І якщо завтра буде проголосований цей законопроєкт, нічого не можна буде змінити. Ні ця Верховна Рада, ні наступна, ні наступний президент не зможуть нічого зробити. Не потрібно вірити солодким обіцянкам "слуг народу" про те, що іноземці не зможуть купити українську землю. Зможуть! Вже сьогодні в уряді Гончарука, Милованова розробляються схеми, за якими банкам буде дозволено купувати необмежену кількість гектарів української землі", - підкреслив народний депутат.

Раніше голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що влада не має права відкривати ринок землі без всеукраїнського референдуму.Loading...