Загородній: Країна перебуває під зовнішнім управлінням, а Нацбанк перетворився на філію МВФ

Юрій Загородній "Опозиційна платформа - За життя"

Те, що ні суспільство, ні народні депутати України не знають прізвищ потенціальних кандидатів на посаду нового голови Нацбанку доводить, що країна перебуває під зовнішнім управлінням, і людина буде призначена на посаду за вказівкою МВФ. Про це журналістам заявив народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Загородній.

"Нібито на зустрічі фракції "Слуга Народу", публікував цю інформацію один народний депутат "Слуги Народу", обговорювалися прізвища кандидата на посаду голови Національного банку України. Але прізвища він не назвав і ніхто не знає ці прізвища, для широкої громадськості, в першу чергу, для четвертої влади в Україні, журналістам це також не відомо. Мені здається тут одне-єдине, враховуючи те, що країна знаходиться під зовнішнім управлінням і Національний банк в Україні, по суті, є філіалом в Україні Міжнародного валютного фонда, то йдуть погодження кандидатури з МВФ і влада поки що не отримала схвалення і не отримала добро називати цю кандидатуру", - зазначив нардеп.

Він підкреслив, що "Опозиційна платформа - За життя" буде "прискіпливо" ставитися до тих канидатур на посаду голови НБУ, які виноситимуться на розгляд сесійної зали парламенту.