За які гроші провели опитування? – Чаплига прогнозує, що після "запитань Зеленського" буде відкрито чимало кримінальних справ

Михайло Чаплига

ua-rating

Президент чітко розумів, що він плює на Конституцію і вчиняє злочин

НАЗК має дати відповідь на питання, звідки у влади взялися кошти на проведення опитування Зеленського, якщо перед цим президент з трибуни Верховної Ради сказав, що всі кошти були перенаправлені у фонд боротьби з коронавірусом.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний консультант Михайло Чаплига.

Зі слів експерта, люди, які організовували опитування з 5 питань у день виборів, 25 жовтня, фактично підставили президента. Разом з тим Чаплига зазначив, що це, очевидно, свідомий вибір Зеленського як посадової особи.

"Я так розумію, що вони хотіли всіх надурити, хотіли створити для себе якусь явку або перевагу для себе, розуміли злочинність своїх намірів, тому і приховували їх до останнього моменту. Але отримали те, що отримали", – сказав Михайло Чаплига.

На його переконання, відтепер так званим опитуванням Зеленського повинні зайнятися правоохоронні органи.

"Відповіді має дати НАЗК. От звідки взялися кошти, якщо перед цим президент з трибуни Верховної Ради казав, що всі кошти були перенаправлені у фонд проти COVID, на рахунках партії, якщо членська база у них менша, ніж депутатів у парламенті? А є певні обмеження щодо фінансування політичних партій. Тут буде просто багато кримінальних справ. Ми також пам’ятаємо, що вичерпний перелік повноважень президента викладений у 106 статті. А намагання вийти за границі 106 статті регламентується рішенням Конституційного суду. Вже одне таке є – щодо призначення голови НАБУ. Тобто президент знайомий з цим рішенням", – зауважив експерт.

Відтак, підсумував Чаплига, президент чітко розумів, що він плює на Конституцію і вчиняє злочин, про що відкрито заявили навіть в ОБСЄ.

Новини за темою: Опитування від Зеленського: Курйози з волонтерами, зникнення скриньок та перші результати

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. 

У день виборів до місцевих органів влади біля виборчих дільниць відбулося всеукраїнське опитування, ініційоване Володимиром Зеленським. Громадянам пропонували відповісти на 5 важливих питань шляхом заповнення спеціальної анкети. 

Як повідомляли, для проведення опитування щодо п'яти питань президента Володимира Зеленського в день місцевих виборів 25 жовтня партія "Слуга народу" найняла компанію "Зе медіа".Loading...