За дрібні подачки Україна готова здавати ключові сектори своєї економіки під контроль іноземним державам, – Віктор Суслов

Телеканал ZIK

Сьогодні Україна фактично втратила суверенітет

За дрібні подачки, навіть не за матеріальну допомогу, а кредити, Україна готова віддати ключові сектори економіки під контроль іноземним державам.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив колишній міністр економіки України Віктор Суслов.

Віктор Суслов зауважив, що сьогодні фактично не виконується перша стаття Конституції, адже Україна по-суті втратила свою незалежність та суверенітет. За словами ексміністра, це є однією з ключових проблем країни.

Про втрату суверенності України, додав Суслов, свідчить зовнішнє управління країною.

"Українська влада погоджується на переговори щодо того, на яку суму грошей, при чому кредитних, ми готові поступитися своїм суверенітетом. В останніх домовленостях, які сьогодні були проголосовані у ВРУ щодо отримання кредиту від ЄС, ми обговорюємо питання, на яких умовах ми готові передавати свої найбільші державні підприємства під контроль наглядових рад, які складаються з іноземців, які ми повинні їм платити зарплати, і чому ми не маємо права їх обмежувати, або ми готові передавати їм під контроль нашу судову систему, державні закупівлі медичних препаратів. І, звичайно, вони будуть добиватися того, щоби ці препарати купували не в українських підприємців, а у західних. Тобто за дрібні подачки, тут немає навіть ніякої матеріальної допомоги, тут є кредити, Україна готова віддати ключові сектори економіки під контроль іноземним державам", – підкреслив ексміністр.

За його словами, така політика влади – це політика неоколоніалізму, і тим самим  Україна ще більше втрачає свою незалежність.

Відтак, додав Віктор Суслов, чинній владі необхідно змінити політику, вона має бути незалежною.

"Політика має бути спрямована на захист наших власних інтересів. А якщо буде продовжуватися торгівля національними інтересами, перспектив в України немає", – підсумував ексміністр.

Новини за темою: Бойко: Уряд, який вміє тільки набирати кредити, повинен піти у відставку

Нагадаємо, народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін заявив, що президент Володимир Зеленський разом зі своїми "слугами" за 1,2 млрд євро продав іноземцям залишки української незалежності.

Також додамо, що на засіданні 25 серпня Верховна Рада ухвалила закон про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Україною та Європейським Союзом і Кредитної угоди між Україною та ЄС щодо надання нашій країні макрофінансової допомоги від Євросоюзу в сумі до 1,2 млрд євро.Loading...