З початку року в Україну перевели 5,3 млрд доларів, – Нацбанк

З України, натомість, переказали 246 млн доларів

Будівля Нацбанку України Фото - НБУ

З січня по липень 2020 року обсяг приватних переказів офіційними та неформальними каналами каналами з-за кордону в Україну становив 5,365 млрд доларів. Про це повідомила пресслужба НБУ у Фейсбук.

Зазначається, що найбільше коштів в Україну надійшло зі США, Італії, Ізраїлю, РФ та Німеччини. При цьому, п’ята частина надходжень була зі Штатів – 1,187 млрд доларів. Крім того, ця сума зросла на 8% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а середня сума одного переказу зросла з 355 до 374 доларів.

Водночас, з України за кордон громадяни перевели 246 млн доларів в еквіваленті. Найбільше переказів було здійснено в РФ, Грузію, Азербайджан, Туреччину та Польщу. В порівнянні з аналогічним періодом 2019 року обсяги зросли на 26,2%. Середня сума одного переказу з України зросла з 358 до 462 доларів.

Важливо, що в ці дані не враховані перекази, здійснені на банківські рахунки або через карткові платіжні системи чи поштові відділення. В статистику включили лише гроші, надіслані через системи переказу коштів.

Новини за темою: Нацбанк погіршив прогноз рівня безробіття на 2020 рік

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Нацбанк почав проводити електронні платежі у майже цілодобовому режимі. Відтепер міжбанківські перекази коштів можна здійснювати сім днів на тиждень від 01:00 до 24:00. Раніше платежі можна було проводити від 08:30 до 19:00 лише у робочі дні.

Loading...