Новини » Економіка Читать эту новость на русском

З підприємців хочуть вижати останню копійку в бюджет, коли "скрутки" в податковій сягають 2 млрд на місяць, – Дубінський

Фото з відкритих джерел

Якщо в Україні і надалі триватиме війна проти власного народу, то вже через тиждень, коли народні депутати прийдуть на роботу, Верховну Раду разом з ними візьмуть штурмом

Малий бізнес хочуть задушити, вижати з нього останню копійку в бюджет, але тільки в податковій "скрутки" з ПДВ становлять 2 мільярди на місяць.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Парламентар заявив, що введення касових апаратів для підприємців малого та середнього бізнесу – це зовсім несвоєчасне рішення, яке намагаються протягнути через Верховну Раду "великі лобісти". 

Зі слів нардепа, великі торгівельні мережі хочуть витіснити ФОПів, які з ними конкурують, та монополізувати ринок.

Відтак боротьба за детінізацію, фіскалізацію та прозорість, наголосив Дубінський, це не про введення РРО для малого та середнього бізнесу.

"Цілковитий цинізм говорити про детінізацію малого бізнесу, тому що ми однією рукою хочемо задушити цих малих підприємців, вижати з них останню копійку в бюджет, а з іншого боку працюють "скрутки". Наприклад, тільки в Податковій службі за місяць 2 млрд "скруток" – недоплат ПДВ в бюджет. На митниці приблизно така ж сума. Завжди так було, що скільки на митниці крадуть, стільки ж і в податковій. От разом 4 млрд. Тому я вважаю, що всі нинішні дії Верховної Ради і "Слуги народу", тих ста депутатів, які не проголосували за відтермінування РРО, спрямовані проти ФОП", – сказав Дубінський.

Новини за темою: У Раді створять робочу групу для розробки нового закону, який дозволить відтермінувати обов'язковість РРО для ФОП

Він переконаний, якщо в Україні і надалі триватиме війна проти власного народу, то вже через тиждень, коли народні депутати прийдуть на роботу, Верховну Раду разом з ними візьмуть штурмом.

Нагадаємо, на засіданні 17 листопада Верховна Рада провалила голосування щодо законопроєкту №4313-д про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів про перенесення термінів набрання чинності норм щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі та послуг та лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами - платниками єдиного податку.

Як зазначається, за основу документ підтримали лише 17 депутатів, 228 висловилися проти, 79 утрималися. 

Відомо, що законопроєкт передбачає відстрочку обов'язкового використання касових апаратів до 1 січня 2022 року для платників єдиного податку 2-4 груп, за винятком ризикових галузей.

Loading...