З Фонду боротьби з COVID-19 витратили майже 30 мільярдів гривень, - Мінфін

Фото з відкритих джерел

Найбільше коштів витрачено на соціальний захист

В Україні станом на 9 жовтня з Фонду боротьби з коронавірусом COVID-19 було витрачено майже 30 мільярдів гривень. Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів. 

Як зазначається, на охорону здоров'я з фонду було використано 4,3 мільярди гривень, що становить 26 відсотків передбачених для цього коштів. Також 9,2 мільярдів гривень спрямовані на соціальний захист (88 відсотків), 2,4 мільярди - на забезпечення правопорядку (91 відсоток) та 52,5 мільйона гривень на повернення коштів за пробне ЗНО (100 відсотків). 

Крім цього, з "коронавірусного" фонду 13,6 мільярда гривень використали на будівництво та ремонт доріг (39 відсотків передбачених для цього коштів), а на сферу культури - 3 мільйони гривень (0,3 відсотки). 

Новини за темою: Для компенсацій медикам виділили понад 233 млн гривень із фонду COVID-19, - Мінсоцполітики

Водночас на відновлення видатків, які були скорочені при створенні Фонду, виділено 524 млн грн, з яких використано 127,4 млн або 24,3 відсотки. 

За даними Міністерства фінансів загалом з Фонду боротьби з COVID-19 було витрачено 29,8 млрд грн з 66 млрд грн. Це становить 45 відсотків від загальної суми.

Новини за темою: Рада виділила з коронавірусного фонду гроші на надбавки вчителям

Нагадаємо, раніше у Міністерстві освіти та науки України зазначали, що розраховують отримати 3 мільярди гривень з фонду боротьби з коронавірусом COVID-19, які спрямують на засоби дезінфекції та засоби індивідуального захисту. 

Loading...