З 1 липня українці зможуть самостійно змінювати постачальників газу

Процес зміни триватиме не довше трьох днів

Фото з відкритих джерел

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) ухвалила рішення щодо вільної зміни побутовими споживачами постачальників газу. Про це повідомляє "РБК-Україна"

Згідно з повідомленням, рішення НКРЕКП ухвалили на засіданні комісії у середу, 10 червня, і воно набере чинності з 1 липня.

Як зазначається, такий крок спрямований на полегшення умов укладення договору постачання природного газу між побутовим споживачем і новим постачальником та, як наслідок, спрощення процедури зміни постачальника природного газу.

Також у постанові передбачено, що для зміни постачальника побутовому споживачу необхідно буде направити новому постачальнику заяву-приєднання до умов договору. У той же час участь або надання підтвердження зі сторони діючого постачальника природного газу в процесі зміни не вимагається.

Нагадаємо, раніше Міністерство розвитку громад та територій України назвало умову для зменшення тарифів на теплопостачання та гарячу воду під час наступного опалювального сезону. Loading...