Юрій Єхануров прогнозує, що уряд Гончарука почнуть "рвати"

Юрій Єхануров youtube.com

Нардепи-мажоритарники шукатимуть винних у відсутності змін, каже колишній прем’єр

Після того, як до роботи у парламенті з наступного тижня повернуться енергійно та негативно налаштовані мажоритарники, яких виборці запитували щодо змін в країні, чинний уряд будуть "рвати".

Про це в ефірі програми "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив прем’єр-міністр України у 2005-2006 роках, міністр оборони України у 2007-2009 роках Юрій Єхануров.

Колишній керівник уряду, коментуючи нещодавні заяви щодо відставки прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та ще один шанс, який дав йому президент, зауважив, що за тиждень такі речі, як підвищення соціальних стандартів, не робляться. Такі завдання прем’єр-міністру потрібно ставити на роки, наголосив гість програми.

Юрій Єхануров нагадав, що він ще раніше говорив про необхідність "капітального ремонту уряду". З його слів, до Давосу, оскільки це ключова економічна подія року, не можна змінювати уряд.

"А зараз вже все, Давос минув. Зараз повернуться дуже енергійно та негативно налаштовані мажоритарники, які прийдуть у вівторок у ВРУ, і вони шукатимуть винних у тому, за що їх виборці під час канікул допитували, коли ж нарешті будуть якісь зміни? Налаштованість буде серйозною. Не думаю, що президент буде сильно заперечувати з приводу того, що уряд зараз почнуть трохи "рвати". А остаточне рішення – за президентом", – прогнозує Юрій Єхануров.

Новини за темою: Юрій Єхануров: Ми найбідніша країна у Європі, і це показник роботи уряду

Гість програми також прокоментував питання щодо надвисоких виплат українським топ-посадовцям. На його думку, ВРУ має врегулювати це питання. Юрій Єхануров також звернув увагу на те, що нині непомітно, щоб парламентські комітети реально контролювали роботу відповідних міністерств. 

Як повідомляли, Юрій Єхануров заявляв, що Україна – найбідніша країна у Європі, і це показник роботи уряду.

Loading...