Євросоюз хоче використовувати криптоактиви для відновлення економіки

EPA

У вересні представлять оновлену Стратегію цифрових фінансів ЄС

Євросоюз має намір використовувати криптоактиви для реалізації плану відновлення економіки після коронакризи. Про це передає Інтерфакс.

"Ми хочемо, щоб фінансовий сектор ЄС максимально використовував можливості, що надаються цифровизацией, а інноваційні європейські гравці ринку займали глобальні лідируючі позиції.

Європейські споживачі і підприємства також повинні отримувати вигоду від цифрових фінансів, забезпечуючи при цьому належне пом'якшення ризиків", - заявив виконавчий заступник голови Єврокомісії Валдіс Домбровскіс.

Він оголосив, що пізніше в вересні він представить оновлену Стратегію цифрових фінансів ЄС.

"Ми хочемо привести правила ЄС у відповідність з епохою цифрових технологій, щоб просувати інновації, стримуючи ризики. Ось чому ми висунемо законодавчу пропозицію по ринках криптоактивів", - сказав заступник голови ЄК, який займається питаннями фінансів.

Новини за темою: Момент Х: Чи стане криптовалюта альтернативним долару інструментом платежу в посткризовому світі

Раніше виконувачка обов’язків міністра енергетики Ольга Буславець у зв’язку з профіцитом базової генерації доручила зменшити закупівлі ядерного палива для АЕС та опрацювати питання проекту з майнінгу криптовалют з метою забезпечення додаткових ринків збуту.

Loading...