Єврокомісія узгодила програму макродопомоги Україні на 1,2 мільярди євро

Фото з відкритих джерел

Загалом затвердили програми для восьми країн

Європейська комісія затвердила Меморандуми про взаєморозуміння щодо програм макрофінансової допомоги для обмеження економічних наслідків пандемії коронавірусу з вісьмома партнерами, серед яких й Україна. Про це повідомляє пресслужба Єврокомісії

"Для України умови політики щодо програми МФП на 1,2 мільярда євро є більш масштабними та всеосяжними та стосуються посилення управління державними фінансами, управління та верховенства права, реформи судової влади, конкуренції на ринку газу, покращення бізнес-клімату та управління державними підприємствами", - йдеться в заяві Єврокомісії.

Новини за темою: Єврокомісія дозволила продаж першого препарату для лікування коронавірусу

Як зазначається, меморандуми про взаєморозуміння вже узгоджені з Албанією, Грузією, Йорданією, Косовом, Молдовою, Чорногорією, Північною Македонією та Україною.

Ці документи також були офіційно підписані чотирма країнами із цього списку: Косово, Молдова, Північна Македонія та Україна. Наразі ведуться переговори з двома іншими країнами - Боснією та Герцеговиною та Тунісом.

Новини за темою: Товарообіг між Україною і ЄС в 2019 році рекордно виріс, - єврокомісар Домбровскіс

Нагадаємо, 23 липня прем'єр-міністр Денис Шмигаль, міністр фінансів Сергій Марченко та очільник НБУ Кирило Шевченко підписали Меморандум та Кредитну угоду з Єврокомісією на 1,2 млрд євро під час робочого візиту до Брюсселя.

 

Loading...