Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Єврокомісія: Україна отримала найбільшу допомогу для подолання наслідків пандемії серед країн-сусідів

Представниця Єврокомісії Катаріна Матернова Фото з відкритих джерел

У ЄК пакет на 190 млн євро для закупівлі у Україну медичного обладнання, а також для відновлення економіки, що постраждала

Україна отримала найширшу підтримку з боку Євросоюзу для подолання наслідків пандемії коронавірусу COVID-19 серед країн-сусідів. Про це повідомила заступник голови генерального директорату Європейської комісії з політики сусідства і розширення, в.о. голови Групи підтримки України в Єврокомісії Катаріна Матернова під час виступу на форумі "Діалоги про реформи: шлях до Вільнюса", передає "Укрінформ".

"Ще починаючи з квітня ми сформували дуже солідний пакет на 190 млн євро, аби відреагувати, підтримуючи Україну з медичним обладнанням і також допомагаючи їй відновитися економічно. Україна для нас стала єдиною країною нашого сусідства, яка отримала таку велику, широку підтримку з нашого боку", - наголосила Катаріна Матернова.

Крім цього, представниця ЄК додала, що Україна за механізмом COVAX зможе отримати отримати вакцину проти коронавірусу СOVID-19.

Новини за темою: Єврокомісія планує закупити 300 млн доз вакцини Pfizer

"Це великий внесок, який буде також реалізовано в рамках нашої політики сусідства, у тому числі для України", - запевнила Матернова. 

Нагадаємо, нещодавно голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн повідомила, що постачання потенційних вакцин від коронавірусної хвороби COVID-19 до країн Європейського Союзу може розпочатися вже в квітні 2021 року.

Loading...