ЄС виділить Україні 60 млн євро: Підписані нові угоди

Саміт Україна-ЄС. 6 жовтня 2020 року Офіс президента

Україна та Єврокомісія підписали відразу три угоди

Україна та Європейська комісія підписали три угоди, які передбачають виділення Україні 60 млн євро. Підписання відбулося в Брюсселі в рамках саміту Україна-ЄС, повідомляє "Європейська правда"

Згідно з повідомленням, угода про фінансування заходу "Програма ЄС "Міцні регіони" передбачає внесок ЄС на суму 30 млн євро, які мають сприяти збільшенню соціального капіталу в уразливих регіонах шляхом допомоги місцевим органам влади щодо реагування на наслідки пандемії.

Друга угода, про фінансування заходу "Механізм розвитку громадянського суспільства України" передбачає виділення 20 млн євро для зміцнення демократії.

Відповідні кошти покликані зміцнити спроможність організацій громадянського суспільства брати участь у розробці політики та надання послуг, пов'язаних з просуванням реформ, активним громадянством, сталим розвитком і соціальною згуртованістю.

В рамках третьої угоди про фінансування заходу "Кліматичний пакет для стабільної економіки: (CASE) в Україні" з боку ЄС буде виділено 10 млн євро, на перехід до кліматично нейтрального, чистого та безпечного енергопостачання і споживання.

Як зазначається, документи з українського боку підписала віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, з боку ЄС - єврокомісар з питань політики сусідства та переговорів щодо розширення Олівер Варгеї.

Новини за темою: Зеленський прибув до Брюсселя на саміт Україна-ЄС

Нагадаємо, сьогодні, 6 жовтня, у Брюсселі проходить 22-й саміт Україна-ЄС, який став першим "фізичним" двостороннім самітом між Європейським Союзом і країною-партнером, що проводиться у Брюсселі з початку пандемії коронавірусу.

Loading...