ЄБРР погіршив прогноз падіння економіки України

Також банк скоротив і очікуване відновлення української економіки

ЄБРР погіршив прогноз падіння економіки України

Фото з відкритих джерел

Європейський банк реконструкції та розвитку погіршив прогноз падіння економіки України з 4,5% до 5,5%. Відповідний звіт опублікувала пресслужба організації.

Зазначається, що банк переглянув прогнози для економік, які розвиваються, котрі отримують інвестиції від ЄБРР. Перегляд пов'язаний із тим, що заходи з боротьби з коронавірусом тривали довше, ніж передбачалося раніше.

Наразі ЄБРР прогнозує скорочення економік країн, з якими він працює, на 3,9% у 2020 році та повернення до зростання у 2021 році на 3,6%. Попередні прогнози, які організація опублікувала в травні, передбачали зниження на 3,5% до 2020 року і сильніше відновлення – на 4,8% у 2021 році.

Що стосується України, то крім прогнозу падіння економіки з 4,5% до 5,5%, банк скоротив й очікуване відновлення. Зокрема, прогноз відновлення української економіки наступного року погіршений з 5,0% до 3,0%.

Новини за темою: Реальні доходи українців впали на 7,3% за рік, – Держстат

Нагадаємо, нещодавно  прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про початок зростання економіки України. За його словами, падіння української економіки у 2 кварталі 2020 року було не таким значним, як прогнозувалося раніше.

Loading...