Є сподівання, що нове правління Нацбанку припинить валютні спекуляції, – Суслов

Віктор Суслов

з відкритих джерел

Колишній міністр каже, що Нацбанк має припинити штучну ревальвацію курсу гривні

Є сподівання на те, що після повної зміни правління Нацбанку регулятор буде діяти більше в інтересах української економіки та покладе край валютним спекуляціям, які розцвіли за попереднього керівництва НБУ.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив міністр економіки України у 1997-1998 роках Віктор Суслов.

Віктор Суслов зауважив, що те, що сьогодні відбувається на валютному ринку в Україні, перебуває у межах заданих макроекономічних параметрів на поточний рік. З його слів, гривня ще далеко не досягнула 29 грн/дол., як закладалося у розрахунках бюджету, тож наразі не відбувається нічого тривожного.

"Позитивне відбувається одне – ми можемо сподіватися, що після повної зміни правління НБУ, ймовірно, НБУ буде діяти більше в інтересах української економіки і покладе край валютним спекуляціям, які так розцвіли за колишнього складу НБУ", – заявив Віктор Суслов.

Новини за темою: Десятки рахунків, мільйонна зарплата і квартира у Києві: Що задекларував новий голова НБУ

Колишній міністр висловив сподівання, що Нацбанк припинить штучну ревальвацію курсу гривні, що забезпечувала високі доходи спекулянтам на ОВДП минулого року.

Віктор Суслов додав, що та невелика девальвація гривні, яка відбувається сьогодні, буде на користь бюджету, оскільки надходження від податків з імпорту збільшаться, тож, імовірно, дещо зменшиться бюджетна криза, яка сильно тисне на українську економіку.

Як повідомляли, 16 липня Верховна Рада призначила Кирила Шевченка головою Національного банку України.

Читайте також: "Тиждень почався зі здешевлення гривні: Курси валют від НБУ".

Loading...