live

Як створити професійну армію в Україні: Могильов назвав ключові чинники

Телеканал ZIK

Завдання №1 для України – розвиток економіки, залучення інвестицій і створення робочих місць

Для того, щоби в Україні була професійна армія, потрібна економіка. Без розвитку економіки, без надходження грошей до бюджету, про ніяку професійну армію мови не буде.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі  ZIK заявив ексміністр внутрішніх справ України, ексголова Ради міністрів Автономної Республіки Крим Анатолій Могильов.

"Для того, щоби була професійна армія, потрібна економіка. Все засновано на економіці. Базис – це економіка. Тобто працює промисловість, яка приносить доходи. А коли ми у себе повністю поховали промисловість… Коли розпався Радянський Союз, Україна мала п'яту економіку в Європі. П'яту! А зараз – п’ятдесят шосту. Тому без розвитку економіки, без надходження грошей до бюджету, про жодну професійну армію, про нормальні умови життя мови не буде", – наголосив ексміністр внутрішніх справ України.

Тому, продовжив Анатолій Могильов, завдання №1 для України – розвиток економіки країни, залучення інвестицій і створення робочих місць.

"На саміті у Давосі говорили, що ми можемо кожному інвестору няньку надати , але ми повинні приймати законодавчі акти, які дозволять створити максимально сприятливі умови для інвестицій", – додав гість програми.

Нагадаємо, у Міністерстві оборони України заявили, що не планують відмовлятися від призову громадян на строкову військову службу.

Також відомо, що у Верховній Раді України зареєстрували законопроєкт №3005 "Про військово-консалтингову діяльність", який передбачає легалізацію в Україні приватних військових компаній (ПВК). Документ зареєструвала народна депутатка від фракції "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк.

В документі прописаний порядок створення та функціонування компаній-"суб’єктів", які надають послуги охоронного чи військового характеру. Компаніям надається дозвіл на співпрацю з фізичними особами та іншими державами. При цьому діяльність таких компаній передбачена тільки за межами України.

Loading...