ВРУ ухвалила виділення 2 мільярдів на ліквідацію наслідків повені

Наслідки негоди в Україні Фото з відкритих джерел

Законопроєкт №3776 підтримали 350 народних депутатів

У п'ятницю, 3 липня, Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроєкт, який передбачає виділення додаткових двох мільярдів гривень на подолання наслідків паводків у західних регіонах. Про це повідомляє "Укрінформ".

"Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо збільшення резервного фонду Державного бюджету для подолання наслідків повеней у Західній Україні", - йдеться у повідомленні. 

Як зазначається, законопроєкт №3776 у цілому з необхідними техніко-юридичними правками на позачерговому засіданні підтримали 350 народних депутатів при мінімально необхідних 226.

Так, закон передбачає збільшення на 2 млрд грн обсягу резервного фонду державного бюджету для фінансування заходів з нейтралізації негативних наслідків повеней в західних областях України, які трапилися у червні цього року. Крім цього, частину грошей буде спрямовано на запобігання виникненню інших надзвичайних ситуацій.

Новини за темою: Україна отримає від США 100 тисяч доларів через повені на заході

До слова, у пояснювальній записці до закону йдеться, що Мінекології, а також Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою облдержадміністраціями заявлено мінімальну додаткову потребу в понад 1400 млн гривень. Заявлені кошти просять виділити на відновлення пошкоджених об’єктів та надання допомоги постраждалому населенню.

Новини за темою: Руйнівні повені на заході: Україна звернулась до ЄС і НАТО за допомогою

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій заявляв, що вартість інфраструктурних збитків від паводків на Західній Україні становить понад 200 млн гривень.Loading...