В.о. міністра енергетики Буславець не відстоює державні інтереси, а діє на користь конкурентів ринку, – Нагорняк про ситуацію з "Енергоатомом"

Сергій Нагорняк Фото з відкритих джерел

Т. в. о. міністра енергетики України Ольгу Буславець необхідно терміново відсторонити із займаної посади, адже вона не відстоює інтересів держави.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України від фракції "Слуга народу" Сергій Нагорняк.

Коментуючи нинішню акцію протесту працівників "Енергоатому", нардеп зауважив, що працівникам державного підприємства давно потрібно було виходити на рівень спілкування із прем’єром та президентом, адже політика щодо "Енергоатому" на сьогодні є не зовсім справедливою. 

Також за його словами, т. в. о. міністра енергетики України Ольгу Буславець необхідно відсторонити із займаної посади, адже вона діє не на користь держави.

"На мою думку, пані Буславець потрібно терміново змінити, тому що вона лобіює інтереси компанії ДТЕК, але вона не відстоює державні інтереси", – підкреслив Нагорняк.

Окрім цього парламентар зазначив, що державній компанії "Енергоатом" потрібно надати значну державну підтримку, щоб вона могла продавати на вільному ринку ту продукцію, яку вона генерує.

"Бо в постанові уряду, яку було опубліковано тиждень тому, по суті, ніби хотіли зробити добру справу, але незаконним чином опублікували в цій постанові пункт №9, який не був ні з ким погоджений, який унеможливлює повноцінну роботу "Енергоатому"", – заявив народний депутат.

Новини за темою: Нардеп Жупанін про ситуацію з "Енергоатомом": Правильно, що люди вийшли під Кабмін, тому що потрібно міняти важелі впливу на уряд

Нагадаємо, голова парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус заявляв, що на сьогодні потужність "Енергоатому" використовується не в повному обсязі, хоча могла б використовуватися більше. Відповідно, якби більше атомних блоків працювало і на більшій потужності, вони б виробляли більше електроенергії, і був би кращий фінансовий стан.

Раніше повідомлялося, що первинна профспілкова організація (ППО) ДП НАЕК "Енергоатом" планує попереджувальну акцію протесту біля Міністерства енергетики та Кабінету міністрів з метою перегляду державної політики по відношенню до генеруючої компанії.Loading...