Влада шукає надумані причини для нерозглядання скарги щодо закону про ринок землі, – Німченко

Василь Німченко "Опозиційна платформа - За життя"

Влада шукає надумані причини для нерозглядання скарги щодо закону про землю.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Василь Німченко.

Василь Німченко наголосив, що з подачі глави держави українську землю продали, прийняли закон про обіг землі, але зараз стало очевидно, що МВФ не дає Україні обіцяного траншу.     

А коли закон про землю був оскаржений в Конституційному Суді, додав Василь Німченко, влада знову ж таки всіляко уникає подальшого розгляду справи.

"І коли ми оскаржили закон в Конституційному Суді, то ви бачили, яка реакція: призупинити діяльність, вплинути на суд, не з'являтися до суду. Шановні колеги, я пропрацював суддею Конституційного Суду, кілька років заступником, приймав участь у розгляді справ, такого не було, коли голова держави, хто-небудь вірить у те, що президент не знав, що його представники, народні депутати, не прийдуть у суд навмисне, щоб зірвати розгляд справи?! Це взагалі допустимо в цивілізованій країні, яка претендує на правову держава, виходячи з 1 статті Конституції України? Ось якраз тут є прямий саботаж дії Конституції", – зауважив Василь Німченко.

Новини за темою: Депутати, які голосували за прийняття ринку землі, порушили присягу, тому повинні піти у відставку, – Німченко

Така ситуація в Україні, за словами парламентаря, в усіх напрямках, де "продають і в роздріб, і оптом українську державу, економічні та політичні інтереси".

"Вже навіть кадрові інтереси, кадрову політику передали повністю в руки "вашингтонського обкому". Зараз ми дійсно маємо всі ознаки статусу колонії", – сказав Василь Німченко.

Новини за темою: Журналіст Кацман: "Слуги ..." вирішили остаточно відібрати в українців право на землю – це насильство над Конституцією!

Нагадаємо, народні депутати ухвалили закон про продаж землі – проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10 підтримали 259 парламентарів, голосування відбулося 31 березня о 00:42.

Але у Верховній Раді заблокували підписання законопроєкту про ринок землі, прийнятого парламентом у ніч на 31 березня, зареєструвавши постанови про скасування результатів голосування.

Згодом, на позачерговому засіданні 13 квітня народні депутати розблокували підписання законопроєкту про ринок землі. Парламент розглянув і відхилив 13 постанов про скасування закону про ринок землі.

28 квітня президент України Володимир Зеленський підписав закон про ринок землі.

Loading...