Влада обкрадала нас на 100%, а тепер буде на 80%, – політолог прокоментував тимчасове зниження тарифів

Олександр Лазарєв Фото: NewsOne

Цапом-відбувайлом у тарифному питанні влада зробить уряд

Заявивши про зниження ціни на газ для населення у лютому, влада буде обкрадати нас на 20% менше. Обкрадала на 100%, а тепер буде на 80%. 

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Олександр Лазарєв.

Політолог зауважив, що першим рішенням Юрія Вітренка на посаді в.о. міністра енергетики було скасування пільгового тарифу для бідного населення. Зі слів Лазарєва, це говорить про певний моральний рівень "даного суб’єкта" та інших українських можновладців, президента в тому числі.

"І от пан Кузьмін правильно зауважив, що коли вартість газу власного видобування становила 2,6 грн, а нам його намагаються продавати за ринковими, європейськими цінами по 11 гривень, а потім розповідають, мовляв, вони нам його по 6,99 грн продадуть, вибачте мені, шановна владо, ви нас за ідіотів тримаєте?!" – акцентував Олександр Лазарєв.

На його думку, таким нібито пониженням ціни на газ влада намагається заробити собі рейтинг, розповідаючи, що вона за народ України.

"Але це виходить, що ви обкрадали нас на 100%, а зараз будете обкрадати на 80%. Та ні чорта ви не понизили. Ви просто обкрадаєте нас на 20% менше. Але це все одно втричі більше, ніж ми маємо платити. Це ненормально!" – наголосив політолог.

Окрім цього Олександр Лазарєв заявив, що на його думку, цапом-відбувайлом у тарифному питанні влада зробить уряд на чолі з Денисом Шмигалем, який в результаті буде відправлений у відставку.

Новини за темою: Ціну на газ перевели в ручне управління за ініціативою Зеленського

Як повідомляли, нещодавно президент України Володимир Зеленський поставив уряду завдання терміново розв'язати питання з тарифами на газ для населення. Тоді в Міненергетики представили план із поступового зниження тарифів на газ.

У Кабінеті міністрів за дорученням президента напрацювали шляхи розв'язання питання зростання тарифів на газ для населення. В уряді мають два підходи, які дозволять суттєво знизити тарифи.

Додамо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, починає ретельну перевірку всіх газопостачальників, які мають найвищі тарифи на розподіл газу.

Також повідомляли, що Україною ширяться мітинги незадоволених українців, вони вимагають зниження невиправдано високих цін на газопостачання. Протестувальники з Херсонської, Львівської, Вінницької областей та Прикарпаття відмовляються платити за газ.

Loading...