Зеленський: Вільна економічна зона на Донбасі - важливий елемент завершення конфлікту

Володимир Зеленський під час інтерв'ю "Осінь-2020: перемоги та виклики" Офіс президента

Можливість запровадження вільної економічної зони не стосується тимчасово окупованих територій Донбасу

Президент України Володимир Зеленський заявив, що запровадження вільної економічної зони на Донбасі сприятиме залученню інвестицій у регіон і завершенню збройного конфлікту. На цьому він наголосив в інтерв'ю "Осінь-2020: перемоги та виклики", передає пресслужба Офісу президента.

"У мене є відчуття, що прийдуть туди великі гроші, які зможуть зробити все, щоб Донбас зростав. І це буде великий вплив на людей, які живуть на тимчасово окупованих територіях. Вони будуть бачити, що жити у вільній Україні краще. Вже сьогодні на Донбасі реалізують важливі інфраструктурні проєкти", – зазначив глава держави.

За словами Зеленського, головне питання, яке турбує потенційних інвесторів, стосується ситуації з безпекою на Донбасі.

"Режим тиші" працює. І там сьогодні вже велика територія безпечна", – сказав він.

Президент нагадав, що ідея створення вільної економічної зони на Донбасі обговорювалася з інвесторами під час бізнес-форуму в Маріуполі минулого року.

Водночас Зеленський наголосив, що можливість запровадження вільної економічної зони не стосується тимчасово окупованих територій Донбасу.

"Запровадити вільну економічну зону на окупованій території зараз неможливо. Ніхто не буде це робити. Це буде тоді, коли відбудеться деокупація, ми будемо контролювати кордон, це буде повністю наша територія, коли там будуть виведені всі війська", – підкреслив гарант.

Новини за темою: В Офісі президента пояснили необхідність вільної економічної зони на Донбасі

Нагадаємо, 15 жовтня президент України Володимир Зеленський назвав друге питання загальнонаціонального опитування з п'яти анонсованих. Очільника держави цікавить думка громадян щодо створення на Донбасі вільної економічної зони.Loading...