Верховний Суд вирішив перенести розгляд справи щодо націоналізації "ПриватБанку" на невизначений термін

Приватбанк

Також Верховний суд прийняв прохання КМУ стати стороною в судових засіданнях

Велика палата Верховного суду прийняла рішення про перенесення розгляду справи про відношення вкладів родини Суркісів до "ПриватБанку" у рамках його націоналізації.

Про це розповів начальник юридичного управління Нацбанку Віктор Григорчук під час спілкування з журналістами за підсумками засідання Верховного суду, передає Громадське.

Зазначається, що під час націоналізації "ПриватБанку" вклади Суркісів обміняли на акції, а це, в свою чергу, дало можливість державі придбати акції банку за 1 гривню та націоналізувати його.

Новини за темою: Суркіси домоглися припинення розгляду справи щодо пов’язаних осіб з Приватбанком

Тоді родина Суркісів намагалася оскаржити це у Верховному суді.

Водночас Нацбанк визнав Суркісів пов'язаними з Коломойським особами, але сім'я Суркісів заперечує це.

Також йдеться про те, що до результатів розгляду у Верховному суді "прив'язали" розгляд справи, у якій Коломойський оскаржує сам процес націоналізації банку.

Крім цього, тепер Верховний суд прийняв прохання КМУ стати стороною в судових засіданнях, на правах нового власника "ПриватБанку".

Новини за темою: Притягнення відповідальних за шахрайство у "ПриватБанку": В ЄС назвали умови підтримки України

Нагадаємо, сьогодні, 31 січня, перед початком розгляду Верховним судом оскарження націоналізації "ПриватБанку" під стіни будівлі прийшли прихильники "Демократичної сокири", які виступили проти повернення банку в приватну власність.

Раніше повідомлялося, що у Національному банку України заявили, що суд задовільнив їхню скаргу і визнав компанію "Гарант Метиз Інвест" пов'язаною з "ПриватБанком" .

Loading...