Великі фінансові групи захоплять навіть найменші ринки: Експерт оцінила наслідки від введення в Україні "карантину вихідного дня"

Телеканал ZIK

Тому малий і середній бізнес, який зараз ледь виживає, буде взагалі добитий

Внаслідок введення в Україні "карантину вихідного дня" великі фінансові групи захоплять дрібні ринки виробництва і збуту.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявила заступниця голови політичної партії "Суспільно-політична платформа Надії Савченко" Тетяна Проторченко.

Зі слів експертки, Україна досі не визначила алгоритм дій для підприємців та інших сфер економіки під час введення карантину лише тому, що його не вигідно визначати з точки зору економічної стабільності в держави. Одна така невизначеність, продовжила Проторченко, призвела до того, що малий і середній бізнес сьогодні фактично доживає свої останні дні, а "карантин вихідного дня" доб’є його остаточно.

"І на мою думку, з точки зору економіста, варто було би зараз, в рамках підтримки малого та середнього бізнесу і в рамках дійсно заходів проти розповсюдження коронавірусної інфекції, якраз закрити торгівельні майданчики понад 100 м кв. торгівельної площі. Натомість треба залишити для роботи на вихідних торгівельні майданчики, розташовані на відкритому повітрі, ті ж самі ринки та невеличкі крамнички. Ось ці підприємці зараз мають працювати. "Епіцентр" не помре, якщо не попрацює на вихідних. А підприємець якраз помре", – підкреслила Тетяна Проторченко.

Вона переконана, що введення в Україні заборони працювати на вихідних принесе неповортонті втрати для малого та середнього бізнесу, натомість великі мережі захоплять всі ринки.

"Великі фінансові групи захоплять дрібні ринки виробництва і збуту. Тому комусь просто не вистачає мізків, щоб усвідомити це. Я вбачаю тут лобістські інтереси великого бізнесу, які ми спостерігали і минулого карантину", – прокоментував гостя ток-шоу.

Новини за темою: "Карантин вихідного дня" - це один з кроків до повного локдауну, - Рубан

Нагадаємо, вчора, 11 листопада, Кабінет міністрів України прийняв рішення про запровадження "карантину вихідного дня". Дія жорсткого карантину розпочнеться з суботи, 14 листопада.

Рішенням уряду забороняється робота торгово-розважальних центрів, спортзалів, фітнес-центрів, басейнів, а також робота театрів і проведення масових заходів. Не дозволено приймати відвідувачів у барах, ресторанах, кафе та установах розважальної сфери.

Тим часом українські ресторатори та підприємці зі всієї країни вийшли на акцію протесту проти карантинних обмежень.

Loading...