В УЗ розмовляти ні з ким – там сидить "соросятня" разом із Лещенком, – Деркач про тарифи на залізниці

Андрій Деркач Скріншот відео

Ні уряд, ні профільне міністерство нічим не управляють, заявив парламентар

В "Укрзалізниці" так підняли тарифи на перевезення вантажів, що тепер поставити вагон під завантаження коштує стільки ж, як той ліс, який завантажують у цей вагон.

Про це в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Андрій Деркач.

Гість ток-шоу розкритикував чинне і попереднє керівництво "Укрзалізниці", яке призвело до того, що в УЗ підняли тарифи на перевезення будь-яких вантажів.

"Призначили наступного (керівника УЗ. – Ред.). Тепер виходить цей наступний і, не розуміючи ситуацію, видатний економіст, і каже – піднімемо тариф для всіх, не будемо дивитися, тонну чого ми возимо, чи то тонну сала, чи то тонну нафти, чи то кубометр лісу... Сумщина – це лісовий край. Вони сьогодні задерли так ціну, що поставити вагон під завантаження коштує рівно ціну того лісу, який завантажується в цей вагон. І розмовляти на сьогодні практично ні з ким. Кабінет міністрів нічим не управляє, міністерство нічим не управляє, "соросятня" сидить разом з Лещенком на українській залізниці", – сказав Андрій Деркач.

Новини за темою: "Нафтогаз" – це одна зі схем, яку "кришує" безпосередньо Байден, – Деркач

Як повідомляли, в "Укрзалізниці" замість ремонту дизель-поїзда витратили дев'ять мільйонів гривень на закупівлю двох лімузинів Audi А8 Long.

Нагадаємо, нещодавно новий голова правління "Укрзалізниці" Володимир Жмак заявив, що близько 40% локомотивного складу компанії мають прострочений капітальний ремонт. 

Loading...