В "Укравтодорі" заявили, що вже відремонтували понад дві тисяч кілометрів доріг

Ремонт дороги

Фото з відкритих джерел

Також тривають роботи ще на 800 км у вирівнюючому шарі

Державне агентство автомобільних доріг України заявило про завершення відновлення 2022 км доріг. Про це повідомляє пресслужба "Укравтодору".

"У верхньому шарі покриття Служби автомобільних доріг "Укравтодору" завершили влаштування 2022 км доріг, ще 800 км доріг – виконані у вирівнюючому шарі. За амбітним планом Державного агентства автомобільних доріг до кінця року показник становитиме 4200 км, йдемо за планом", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наразі в лідерах такі регіони:

  • Закарпатська область — 223,5 км
  • Харківська область — 221,2 км
  • Запорізька область — 168,8 км
  • Сумська область — 149,9 км
  • Луганська область — 133 км
  • Львівська область — 130,1 км

Новини за темою: В "Укравтодорі" презентували проєкт об'їзної дороги навколо Києва за 85 млрд гривень

Окрім цього, в агентстві пояснили, що влаштування верхнього шару — фінішний етап ремонту дороги. До цього на відремонтованих ділянках зняли старий асфальт, перелаштували основу дорожнього одягу та влаштували 1–2 шари дорожнього покриття. Саме ці етапи поточного середнього і капітального ремонтів є найдорожчими та найважчими. Попереду нанесення розмітки, влаштування узбіч і зупинок, встановлення дорожніх знаків та бар'єрної огорожі. 

Відомо, що наразі роботи вже проводяться на 4 000 км доріг державного значення. На 70% з них вже влаштовано вирівнюючий шар.

Новини за темою: В уряді хочуть знизити смертність на дорогах внаслідок ДТП на 30% до 2024 року

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада ухвалила законопроєкт №3991, який передбачає перенаправлення 2,2 мільярда гривень субсидій на ремонт доріг.

Loading...