live

В Україну вперше завезли "легку техаську" нафту WTI

Сировину закупили для Кременчуцького нафтопереробного заводу

Танкер UMLMA Адміністрація Одеського морського порту

У середу, 20 травня, танкер UMLMA під прапором Катару доставив в Україну 76 430 тонн нафти марки WTI. Про це повідомляє пресслужба Адміністрації Одеського порту. 

"Пізно ввечері 20.05.2020 р. був заведений у Нафтову гавань і поставлений до причалу 2-н танкер UMLMA (L=244 m, прапор Катару), який доставив в Україну 76430 тонн нафти, видобутої на американському континенті. Порт відправки - NEDERLAND TEXAS", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, продавцем і фрахтувальником судна виступила транснаціональна нафтогазова компанія ВР, а сировину закупили для потреб Кременчуцького нафтопереробного заводу.

За словами фахівців, це вперше, коли в Україну завезена партія "легкої техаської" нафти - West Texas Intermediate (WTI), яку найчастіше використовують для виробництва бензину. Найбільший попит на сировину цього сорту і подібні до неї сорти у США і Китаї. 

Нагадаємо, нещодавно США розпочали процес поставки нафти до Білорусі в рамках домовленостей, досягнутих після візиту американського Держсекретаря Майка Помпео.

Loading...