Новини » Економіка Читать эту новость на русском

В Україні знову піде шалена невиплата комунальних платежів, – нардеп Цимбалюк назвав причину

Михайло Цимбалюк Скріншот із відео

Парламентар риторично поцікавився, чому, коли "Нафтогаз" показує збитки, керівництво отримує високі премії?

У проєкті бюджету на наступний рік зменшили на 2 мільярди гривень суму коштів на субсидії, людей посадять на карантин, тож знову відбудеться шалена невиплата комунальних платежів.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Батьківщина") Михайло Цимбалюк.

Парламентар, коментуючи інформацію про те, що колишній виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко подав до суду і вимагає виплатити йому 94 мільйони гривень або майже 4 мільйони доларів премії, зауважив, що такі суми премій раніше пояснювали ефективністю менеджерів.

"Справді, кілька років тому ми бачили, що "Нафтогаз" був прибутковим підприємством. Державним, до речі. А зараз збитки – і такі премії? А де ж наглядова рада, яка теж отримує мільйонні… До речі, там не всі громадяни України. Інше питання – влітку закуповували газ, нам казали, що це рекордне заповнення газових сховищ, закуповували за хабами європейських цін, приблизно, 3,5-4 тисячі. Зараз на Львівщині за листопад ціна доходить до 9 тисяч гривень, сплачує населення. Плюс транспортування – виходить 9 з чимось", – зазначив гість ток-шоу та поцікавився, чи в Україні зараз використовують той газ, який закачали влітку.

Новини за темою: Тарифи в Україні знову ростуть: Чому взялися за електроенергію і транспортування газу і коли чекати підвищення

"А якщо не цей, то де ж той газ?" – поцікавився нардеп.

Гість студії наголосив, що на наступний рік буде зменшена сума коштів, які у державному бюджеті передбачені на виплату субсидій.

"Зменшили на 2 мільярди у проєкті бюджету на наступний рік субсидії, більше – 2 млрд 700 млн. Тобто знову піде шалена невиплата комунальних платежів, і зараз вона зростає. Людям зменшили субсидії. Зараз посадять всіх на карантин. Як тоді бути? Влада, уряд не каже чесно людям, як рухатись", – сказав Михайло Цимбалюк.

Як повідомляли, у липні 2020 року виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко пішов з компанії.

Як стало відомо, колишній виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко подав до суду і вимагає виплатити йому 94 млн грн або майже 4 млн доларів премії.

Loading...