Новини » Економіка Читать эту новость на русском

В Україні зараз – дефолт по соціальних зобов'язаннях держави, – Чаплига

Михайло Чаплига

ua-rating

Політичний консультант заявив про відсутність коштів

В Україні зараз – дефолт по соціальних зобов'язаннях держави, оскільки грошей немає.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний консультант Михайло Чаплига.

Експерт прокоментував імовірність запровадження в Україні жорсткого карантину, зауваживши, що це означатиме смерть для малого та середнього бізнесу.

"У нас станом на зараз – дефолт по соціальних зобов'язаннях держави. Дефолт. Грошей немає, нічого нового ми виплатити не зможемо. Антивірусний фонд вкрадений. Тобто ця опція повного локдауну була вкрадена у нас ще у період передвиборчої кампанії місцевої. Немає зараз такої опції. Введення повного локдауну означає смерть – смерть малого, середнього, мікробізнесу, усього, що пов'язане з цим. Дуже багато сімей залишиться без можливості існувати", – сказав Михайло Чаплига.

Новини за темою: В Україні у 2021 році відтермінують підвищення мінімальної зарплатні

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що підставою для термінового запровадження локдауну може бути лише заповненість ліжок у лікарнях на більш як 75%.

Слід зауважити, що в Україні другий день поспіль фіксується антирекорд щодо коронавірусу. За 26 листопада зафіксовано 16 218 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Loading...